دانلود

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


بازنويسي حکايت
 
بازنویسی حکایت طبیب و مریض صفحه 70 کتاب مهارت نوشتاری نهم
darskade.ir/…/بازنویسی-حکایت-طبیب-و-مریض-صفحه-70-کتاب-…
Translate this page
در این مطلب از سایت برای شما باز نویسی حکایت صفحه ۷۰ کتاب مهارت های نوشتاری کلاس نهم را آماده کرده ایم. نام مطلب: بازنویسی حکایت شخصی نزد طبیب رفت کتاب مهارت های نوشتاری نهم. صفحه: ۷۰ کتاب مهارت های نوشتاری نهم. اصل حکایت: حکایت زیر را به زبان ساده باز نویسی کنید: روزی شخصی نزد طبیب رفت و گفت شکم من به …
بازنویسی حکایت صفحه 34 کتاب مهارت های نوشتاری نهم – درس کده
darskade.ir/بازنویسی-حکایت-صفحه-34/
Translate this page
در این مطلب برای شما نمونه انشا و بازنویسی حکایت صفحه ۳۴ کتاب مهارت های نوشتاری پایه نهم را آماده کرده ایم. حكايت زير را بخوانيد و به زبان ساده بازنويسی كنيد. بازنویسی حکایت صفحه ۳۴ کتاب مهارت های نوشتاری نهم: حكايت زير را بخوانيد و به زبان ساده بازنويسي كنيد. حکایت: شخصی پیراهنی را که دزدیده بود به پسر خود داد تا به …
بازنویسی حکایت حاکمی دو گوشش ناشنوا داشت – انشا
ansha.ir/بازنویسی-حکایت-حاکمی-دو-گوشش-ناشنوا-دا/
Translate this page
بازنویسی حکایت حاکمی دو گوشش ناشنوا داشت,فرمانروایی دو گوش کر شد دکتر ها هم هیچ تاثیری روی اون نداشتن حاکم از این اتفاق که موجب شده بود او دیگر هیچ صدایی.
بایگانی‌ها باز نویسی حکایت های پایه هفتم – انشا
ansha.ir/tag/باز-نویسی-حکایت-های-پایه-هفتم/
Translate this page
کتاب مهارت های نوشتاری پایه هفتم درس پنجم صفحه ۶۶ حکایت را به نثر ساده بنویسید. بازنویسی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود. شخصی خانه به کرایه گرفته بود .چوب های سقف بسیار صدا می داد به خداوند خانه از بهر مومت آن سخن بگشاد پاسخ داد: پوب های سقف ذکر خدا می کنند.گفت نیک است اما می ترسم این ذکر به سجود بینجامد.
بازنویسی حکایت شخصی شتر گم کرد – انشا
ansha.ir/بازنویسی-حکایت-شخصی-شتر-گم/
Translate this page
بازنویسی حکایت شخصی شتر گم کرد- بازنویسی حکایت صفحه 95 درس 8 پایه هفتم کتاب مهارت های نوشتاری با موضوع شخصی شتر گم کرد. یعنی یکی یه شتر گم کرده.
بازنویسی حکایت روزی در فصل بهاران – انشا
ansha.ir/بازنویسی-حکایت-روزی-فصل-بهاران/
Translate this page
بازنویسی حکایت روزی در فصل بهاران, حکایت روزی در فصل بهاران . بازنویسی حکایت . روزی از روزهای فصل بهار همراه با جمعی از دوستان و آشنایان برای گشت و تماشای.
بازنویسی حکایت به روزگار انوشیروان روزی وزیرش – انشا
ansha.ir/بازنویسی-حکایت-به-روزگار-انوشیروان-رو/
Translate this page
بازنویسی حکایت به روزگار انوشیروان روزی وزیرش, بازنویسی حکایت پایه هفتم صفحه 95 موضوع حکایت روزی انوشیروان روزی وزیرش بزرگمهر نزد او امد.
زنگ انشا – باز نویسی حکایت صفحه 34((تبدیل به نثر جدید ))
class9a.blogfa.com/post/9
Translate this page
باز نویسی حکایت صفحه 34 ( تبدیل به نثر جدید ). روزی بود روزگاری در یکی از ولایت های یک منطقه شخصی به نام میرزا محمود زندگی می کرد. این خانواده محترم بجز مال حرام چیزی بر روی سر سفره شان نمی آمد.شغل او دزدی بود .روزها میخوابید و شب ها به شغل شریف دزدی می پرداخت. یک شب به خانه ای رفت که صاحبش از میرزا محمود هم آس و پاس …
بازنویسی حکایت گلستان سعدی ، بازآفرینی حکایتی از گلستان سعدی
kabood.com › نوشته ها
Translate this page
بازنویسی حکایت گلستان سعدی بازآفرینی حکایتی از گلستان سعدی حکایت از گلستان سعدی با معنی به زبان ساده امروزی همراه با بازنویسی کوتاه بازنویسی حکایت گلستان سعدی.
مهارت های نوشتاری – حکایتی از گلستان سعدی
tizhoosh9-1.blogfa.com/post/27
Translate this page
5خط درباره ی برداشت, نتیجه و بازنویسی داستان: پادشاهی در مصر بود که دو فرزند داشت که یکی از ان ها به علم و دانش و دیگری به مال و ثروت علاقمند بود .سرانجام روزگار یکی داشمند ودیگری پادشاه مصر شد . بنابراین پادشاه با غرور به ان گفت : من به پادشاهی رسیدم تو همچنان در همان وضعیت بد مالی قرار داری سپس دانشمندگفت :ای برادرمن …

 NS